Ing. Barbora Bartecká, Ph.D.

Kdo jsem? 

Jsem Autorizovaný inženýr v oboru Statika a dynamika staveb. Působím především v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Komunikace a lidský přístup je základ mé práce. Jako statik vím, že ne vše vyřeší výpočetní software. Je nutné mít určitý cit, logické uvažování a intuici. Spolupracuji s týmem kolegů a jsem schopna pro Vás zajistit tvorbu dokumentace Vašeho projektu od studie až k dokumentaci pro provedení stavby včetně inženýringu. 

Spolupráce s firmami: (Reference)
Witkowitz, a..s., Rada Building s.r.o., TE-SPOL FM s.r.o., IN-Projekt s.r.o., Stavby Byrtus s.r.o, Ing. Arch. Tomáš Machovský, Siuda s.r.o., Hnutí Duha Jeseníky z.s., Omnium z.s. (Život památkám), Město Krnov, Památkový úřad Krnov, Obec Slezské Pavlovice, Obec Dívčí Hrad, Bytové družstvo Opava (OSBD), RE/MAX (Prazdnedomy.cz), ModernDream Design s.r.o.

Kvalifikace:

VŠB - Technická univerzita Ostrava, 2007 - 2015, získaný titul Ph.D.(fakulta stavební, obor: Teorie konstrukcí, specializace Ocelové konstrukce). Disertační práce: Modelování účinků stabilitních problémů prvků ve střešní rovině. 

VŠB - Technická univerzita Ostrava, 2002 - 2007, získaný titul Ing.(fakulta stavební, obor: Průmyslové a pozemní stavitelství, předměty Státní zkoušky: Průmyslové a pozemní stavitelství, Ocelové a dřevěné konstrukce, Technické zařízení budov, Diplomová práce: Projekt aquacentra: dokumentace ke stavebnímu povolení, návrh nosných konstrukcí a TZB.